| Kleur | |
|---|---|
| Kledingmaat | |
| Materiaal |
€ 43,90
Het GEWO FONDI poloshirt is de ideale keuze voor tafeltennissers die waarde hechten aan functionaliteit, comfort en modern design. Dit hoogwaardige shirt is speciaal ontworpen voor sport en overtuigt door de doordachte materiaalkeuze en de dynamische uitstraling.
Ademend en comfortabel
Het GEWO FONDI poloshirt is gemaakt van katoen, wat zorgt voor een optimale ventilatie en vocht betrouwbaar naar buiten afvoert. Hierdoor blijft je lichaam aangenaam droog en koel, zelfs tijdens intensieve wedstrijden. De lichte stof voelt comfortabel aan op de huid en biedt maximale bewegingsvrijheid – perfect voor snelle balwisselingen en intensieve trainingssessies.
Dynamisch design in vier kleurencombinaties
Het FONDI poloshirt is niet alleen functioneel, maar ook een echte blikvanger. De moderne kleurencombinatie met diagonale contrastlijnen geeft het shirt een sportieve dynamiek. Het is verkrijgbaar in vier aantrekkelijke varianten:
zwart/limoen
koninklijk/zwart
rood/zwart
Zwart/Rood
Het klassieke polokraagontwerp met knoopsluiting onderstreept de sportieve en toch elegante look. Dankzij de hoogwaardige afwerking en de nauwkeurige naden heeft het overhemd een lange levensduur, zelfs bij veelvuldig dragen en wassen.
Geschikt voor training en wedstrijd
Of het nu gaat om een ​​informele training of een pittige wedstrijd: het GEWO poloshirt FONDI past zich perfect aan uw wensen aan. Het biedt u een comfortabele draagervaring, of u nu aan tafel zit of ontspant tussen de spellen door. Het materiaal is gemakkelijk te onderhouden en droogt snel, waardoor het na het wassen snel weer klaar is voor gebruik.
Waarom het GEWO poloshirt FONDI?
✓ Ademend functioneel materiaal voor optimaal vochttransport
✓ Sportief, modern design in diverse kleuren
✓ Lichtgewicht en flexibel materiaal voor onbeperkte bewegingsvrijheid
✓ Perfect voor wedstrijden en trainingen
Ideaal voor club- en teamuitrusting
GEWO sportkleding is speciaal ontworpen en daardoor ideaal voor het bedrukken van dragerfolie. Hierdoor kunnen verschillende elementen, zoals clublogo’s, spelersnamen of sponsoropdrukken, nauwkeurig en duurzaam worden aangebracht. Uiteraard zijn borduren en zeefdrukken ook mogelijk. Dankzij de veelzijdige afwerkingsmogelijkheden is GEWO-kleding bijzonder geschikt voor tafeltennisclubs, -teams en -verenigingen. Perfecte teamkleding voor trainingen, wedstrijden of officiële optredens!
Bestel nu het GEWO FONDI poloshirt en breng je tafeltennisspel naar een hoger niveau – met stijl, comfort en topprestaties!






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.